sobota, 20 lutego 2010

Guma 2009


Gdzieś w połowie drogi pomiędzy rozdaniem Złotych Globów a Oskarów, nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na Gumę i Antygumę 2009 , który ogłosiliśmy w listopadzie zeszłego roku. Po długich i nieburzliwych obradach wybraliśmy zwycięzców.

PRODUKT – URODA – maseczka z kolagenem i świetlikiem (prod. Celia), mydło „Dove”, szampon tatarowo-chmielowy z lini „Barwa ziołowa” (prod. Barwa).

PRODUKT – CZYSTOŚĆ W DOMU – pasta do czyszczenia wanny „Ola” (prod. Barwa), kwasek cytrynowy firmy Rewir - doskonały do usuwania kamienia oraz nalotów wapiennych w łazience i kuchni; sprej do czyszczenia płyt kuchenkowych marki „Filip” (prod. Delko).

PRODUKT SPOŻYWCZY– makarony Lubella, ćwikła Jamar.

OSOBA – OSOBOWOŚĆ MEDIALNA - ZJAWISKO – program "Kurkiewy" w radiu Tok Fm, prowadzony przez Romana Kurkiewicza.

Antygumę 2009 otrzymują drewniane mydelniczki z Ikea jak i serial TVN pt. „Po prostu Majka”.

Na zakończenie tej morderczej rywalizacji, piosenka dla zwycięzców i przegranych - Can't you feel it?; hymn zimowych igrzysk w Calgary 1988.

2 komentarze:

  1. zgadzam się co do mydelniczki- drzewo nie nadaje się jako podstawka do mokrego mydła,chociaz przyznaję,żę robota ciekawa

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani Mireczka z Mydlarni przy Sławkowskiej zapewnia, że tylko drewno bukowe nadaje się na mydelniczki i posiada w sprzedaży takowe. Ale nie są z Ikei...

    OdpowiedzUsuń